Hakkımızda

Gayrimenkuldeki AdresinizÖZEN EMLAK Uygarlık ve teknolojinin mimari boyuta yansıması, konut ve işyeri amaçlı yapıların kullanımını olduğu kadar pazarlanmasını da etkiledi. Kulübelerden gökdelenlere uzanan bu yolculukta ister mülkün sahibi isterse talibi olsun bu sorunu aşmak için her zaman yardıma ihtiyaç duymuştur.

                           

Kendine ait doğası ve hukukuyla yeni bir kulvarın açıldığı bu alan zamanla profesyonel bir yaklaşımı dayattı. Bu profesyonel anlayışla 1989 tarihinde Muammer ÖZEN tarafından kurulan firmamız Levent, Etiler, Ulus ve Boğaz hattı merkez olarak uzman kadrosuyla gayrimenkul Alım-Satım ve kiralama konularında yeni düş adresleri yaratmayı kendine ödev bildi.

                           

Tanımlı çekirdek bölgelerin yanı sıra İstanbul ve çevresi de her türlü özel talep için merkez bölgemiz halini aldı. Özel site, plaza ve iş merkezlerinin organizasyonu gibi konsept çalışmaların yanı sıra bağımsız yapıların emlak pazarlama, ekspertizi, yatırım danışmanlığı, pazar araştırması daha da ötesi gayrimenkul kavramının her başlığı ilgi alanımız içerisine girdi.

                           

Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinin ışığında kiracı, mülk sahibi, satıcı temsilciliğiyle binlerce kontrat, tapu ve projede imzası bulunan, bu imzalarda müşteri güveni ve mutluluğunu öncel alan firmamız 25 yıldır aynı adreste dostlarına yeni düş adresleri yaratmanın haklı gururunu yaşıyor.

                           

Uzman bölge kadrolarıyla gelişmeleri yakından takip edip, en kısa sürede en doğru sonucu yaratmaya çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri alanına uyarlayarak talebi ve gayrimenkulu amacına en uygun şekilde değerlendirmektedir. Pazarlamada, amaca uygunluk ve hızın yanında, yaratılacak köklü bir güven ve dostluk ilişkisi her zaman öncel amacımız olmuştur vede olacaktır.